Het was al geen best seizoen voor Overhees 2, maar de laatste weken is het team helemaal de kluts kwijt. Opnieuw werd met 0-10 verloren, dit keer van Radiair 1.
In Lopik wisten Daan, Peter en Frank nog drie punten te veroveren, maar gisteravond thuis in Soest zat dat er niet in, hoewel beide teams in precies dezelfde opstelling speelden. De mannen van Radiair erkenden dat zij in hun thuiswedstrijd tegen Overhees onder de maat hadden gepresteerd en dat het na die wedstrijd steeds beter ging. Dat was te zien gisteren: Overhees 2 speelde naar vermogen, maar de gasten uit Lopik waren simpelweg beter. Opnieuw was Peter het dichtst bij een punt, maar nadat hij in de vijfde game van zijn partij tegen Daniël van Utrecht eerst twee matchpoints tegen had weggewerkt en daarna zelf een matchpoint niet wist te verzilveren, was het toch Daniël die zijn derde matchpoint omzette in partijwinst.
Daarmee houdt Radiair een klein kansje op het kampioenschap, terwijl Overhees nu echt in degradatienood verkeert. Enig lichtpuntje is dat team 2 de zwaarste tegenstanders inmiddels gehad heeft. De inhaalrace zal nu moeten starten en de allerbelangrijkste confrontatie staat volgende week op het menu: uit naar Hoogland 6, het enige team dat eventueel nog door Overhees achterhaald kan worden. Maar dan zal er in elk geval gewonnen moeten worden, het liefst met ruime cijfers.
