De drie teams van TTV Overhees kwamen de afgelopen week weer in actie. Overhees 1 won weer, terwijl teams 2 en 3 een nederlaag leden.

De prestaties van Overhees 1 tegen TVS 5 zijn al in geuren en kleuren beschreven door Stefan, die in alle bescheidenheid slechts tussen de regels door meldde dat hij net als Aloys een loepzuivere hattrick scoorde de afgelopen week en daarmee aantoonde terug in vorm te zijn. Met de 8-2 houdt Overhees 1 een sprankje hoop op het kampioenschap, maar dan moeten er wel gekke dingen gebeuren.

Team 2 had te kampen met twee afwezigen: Peter en Daan waren niet in de gelegenheid het batje ter hand te nemen, waarna Rob en Frank de teamledenlijst er nog eens op nasloegen en tot hun vreugde ontdekten dat Jos officieel deel uitmaakt van Overhees 2. Eureka! In deze fase van de competitie zou Jos als joker kunnen dienen om de gevreesde degradatie op het nippertje af te wenden. De Vaart 2 was duidelijk van streek door deze verrassende move, want ondanks het feit dat Jos al ruim een jaar geen competitie meer had gespeeld veegde hij al zijn tegenstanders van tafel. Zo werd Overhees 2 aan drie broodnodige punten geholpen. Helaas bleef het daarbij, want Rob en Frank waren niet in staat het voorbeeld van de maestro te volgen. Met een 7-3 nederlaag komt Overhees 2 in punten gelijk met DTV Smash 2, dat deze week met 9-1 verloor. Maar de Driebergers hebben nog een duel tegen Shot 10 te gaan voor beide degradatiekandidaten in een rechtstreekse confrontatie gaan uitmaken wie afzakt naar de 6e klasse. Eén ding is nu al zeker: Overhees 2 moet winnen om zich te handhaven. Met hoeveel? Dat hangt af van het aantal punten dat Smash tegen Shot weet te scoren. Dus laten we hopen dat onze dorpsgenoten in vorm zijn de komende week en zelf nog wat trainen.

Overhees 3 speelde een uitwedstrijd bij Hoogland 7 en verloor met 6-4. Op het eerste gezicht geen verkeerde uitslag tegen de nummer twee in het klassement, maar nadere beschouwing werpt toch een iets ander licht op de zaak: de Hooglanders speelden met z’n tweeën en gaven dus drie punten cadeau. Van de resterende partijen wist alleen Maurice er één te winnen. Rinus en Alex bleven puntloos en ook het dubbel werd ingeleverd. Het was alweer de vierde keer dit seizoen dat Overhees 3 een wedstrijd speelde waarin één van beide teams incompleet was. Zijn ze zich in die poule al aan het voorbereiden op de komende duocompetitie? Het heeft verder weinig invloed op de stand: Overhees 3 is en blijft vierde.