Woensdag moet team 1 aantreden tegen Spakenburg dat laatste op de ranglijst staat. Jammer voor Gerard die af moest haken vanwege ziekte en dus zijn percentage niet kon opvijzelen.
Ruben doet bij afwezigheid van Gerard weer eens van zich gelden en volgepropt met pijnstillers wist hij op niet mis te verstane wijze zijn tegenstanders beteuterd en gedesillusioneerd van de tafel te meppen. Misschien waren het de medicijnen maar het zou zo maar kunnen dat de amfetaminen of de toegediende EPO hun werk deden. Kortom hij maakte geen gehakt van ze maar gefileerde paling.
De dubbel met Alois ging daarentegen zeer stroef en het was een wonder dat ook dit punt binnen werd gesleept.
Alois had meer moeite of anders gezegd de tegenstander had minder moeite met Alois en zijn antirubber. Zijn batje moet misschien even een behandeling krijgen… Gelukkig heeft hij ook de klasse in huis om zonder zijn geheime wapen de stand in zijn voordeel te beslechten.
Stefan had het zoals gebruikelijk wat lastiger en zeker de laatste pot van de avond werd hij in 3 sets aan de kant gezet. Zuur was het wel dat dit twee sets 12-10 werd en er dus meer in het vat zat.
Het biertje hierna smaakte uitstekend en toen ging Ruben los! Niet wat bier betreft maar wel de discussies die hij had met onze gelovige vrienden. Deze duurden vele malen langer dan de wedstrijden die hij dit seizoen in minuten heeft gespeeld. De accu van mijn auto moest bijkans weer opgeladen worden zo lang had hij stil gestaan na de conversaties die gevoerd waren! Onze atheïst heeft naar eigen zeggen zelfs een eigen startpagina hierover opgezet.!! Na dit wervelende gesprek en met de 1-9 overwinning op zak zijn we voldaan weer huiswaarts gegaan.
