Op 27 september trad Overhees 1 aan tegen de titelkandidaat VTV.
Daar waar Aloys nog had gehoopt om dit seizoen een paar keer in te kunnen vallen, bleek deze hoop ijdel te zijn geweest, want een doktersbezoek heeft hem geleerd dat er dit seizoen NIET getafeltennist kan gaan worden 🙁 Sterkte en beterschap ermee Aloys. Dus wederom in de vertrouwde opstelling proberen maar.

Ruben won ze alledrie
Ruben gaat voortvarend van Start en lijkt zijn tegenstander in 3 games van tafel te slaan, maar ondanks een matchpoint in de 3e game, snoept Pieterjan deze alsnog af. Gelukkig herpakt Ruben zichzelf inde 4e game en pakt de set alsnog (11-9/11-8/10-12/11-9)
Stefan komt wederom in de eerste 2 games, tegen Viru steeds mee tot de 7-7 of 8-8- om het dan, helaas, alsnog uit handen te geven. (8-11 / 8-11 / 4-11)
Gerard, die er van te voren al geen goed gevoel over had, verloor ook in 3 games van de lastige Jos (9-11/7-11/8-11)
Gelukkig toverde het illustere duo Ruben/Stefan een schitterende dubbel uit de hoge hoed, want na de eerste game te beginnen met 1-2 achterstand, werd dit omgebogen tot een 11-2 winst! (10 punten op rij!!) 2e game was erg spannend maar ging gelukkig ook naar Soest (13-11) en zelfs de derde werd goed gewonnen (11-6) Nog niet eerder heb ik dit duo zo lekker zien spelen – Goed bezig!
Wie weet is er nog meer mogelijk???
Maar dan de realiteit …. Als de 4-6 uitslag blijkbaar iedere week al van te voren vaststaat… Waarom dan nog proberen, tegen beter weten in??
Ruben weet inderdaad de andere 2 potten ook nog te winnen (11-7/11-4/11-9 tegen Jos en 11-4/8-11/11-7/11-7 tegen Viru). Echt zijn best moeten doen, maar veel beter spelend dan vorige week. 100% vandaag! 3e klasse is echt zijn ding en misschien lonkt zelfs de 2e klasse wel naar Ruben?
Stefan verliest in 3 sets van Pieterjan (5-11/9-11/3-11) maar speelt vooral tegen Jos wél een dijk van een wedstrijd. Na 5-11 in de eerste game wordt de 2e game een thriller die Stefan weet te pakken met 18-16. Ondanks goed (bedoeld) advies van de stuurlui aan de kant, weet Stefan dit huzarenstukje niet voort te zetten en helaas gaan game 3 en 4 weer naar Jos (7-11/10-12). Als Stefan echter op deze manier blijft spelen moet het echt een keer zijn kant op gaan!

Gerard dwong Viru tot een 5e, maar verloor
Gerard kan dit keer geen potten breken en verliest eerst van Viru (middels een 5-gamer, waarvan de 5e game beter niet gespeeld had kunnen worden [9-11/11-9/11-13/11-7/2-11) Dus spannend tot aan de 5e game 🙁 Tegen Pieterjan maakt hij al helemaal geen kans (6-11/6-11/8-11) want hij heeft té veel moeite met de service én de noppen van deze goede VTV’er. Verdiende zege voor Pieterjan. Niets aan te doen.
Hoe dan anders …. Wederom 4-6.
Het goede nieuws: Stefan komt steeds beter in zijn Spel; Ruben blijft gewoon supersterk spelen; Gerard belooft beterschap voor de komende weken en… onze directe concurrenten (voor lijfsbehoud) hadden met 8-2 en 7-3 verloren van VTV dus wat dat betreft lopen we 1 of 2 puntjes op ze in 🙂