Hoe kan een team dat tegen het einde van de competitie eennalaatste staat met maarliefst 9-1 winnen van de koploper? Geen idee, maar het gebeurde wel dinsdagavond in zaal Orlando, waar Overhees 3 geen spaan heel liet van lijstaanvoerder TOVO 4.

Ja, zowel Overhees 3 als TOVO 4 traden aan in een danig gewijzigde opstelling ten opzichte van hun eerste onderlinge duel. Het maakte team 3 sterker en TOVO 4 zwakker. Maar dan nog is 9-1 niks minder dan een enorme stunt. Met de staart tussen de benen verliet TOVO het Overhees-bolwerk, beroofd van al hun kampioensaspiraties. Gelukkig maar, want in de samenstelling van dinsdagavond heeft TOVO 4 in de 5e klasse niets te zoeken.

Zowel Ton als Leo en Ferly wonnen al hun singles en daarmee leverde Ferly wederom een unieke prestatie: vorige week had hij de twijfelachtige eer om voor het eerst in zijn Overhees-carrière al zijn potjes te verliezen, maar deze week zet hij dat recht met wederom een opvallende primeur en dit keer een mooie: voor het eerst wínt hij al zijn duels. Gefeliciteerd!

Het enige punt wist TOVO te scoren in de dubbel, die in vijf games verloren ging voor Overhees. Maar met 9-1 winst op de koploper levert team 3 een fantastische prestatie en schuift het op naar plek 4 in het klassement.