De voorjaarscompetitie is begonnen voor Overhees 1, 2 en 3. De eerste competitieronde kende een wisselvallig verloop: het eerste had een gemakkelijke avond, team 2 deelde de punten en Overhees 3 verloor de openingswedstrijd.
Ruben, Aloys en Gerard haalden flink uit tegen Over ’t Net 6, dat met 9-1 terug naar Amersfoort werd gestuurd. Hoewel Overhees 1 duidelijk sterker was, was die hoge uitslag niet verwacht. Volgens Aloys was het toch best een pittige tegenstander. En het zag er niet naar uit dat Gerard maar één partij zou inleveren. In één van zijn andere partijen stond hij namelijk in de vijfde game met 1-8 en 2-9 achter. Nou heeft Gerard in zijn tafeltenniscarrière al veel stuntwerk laten zien, maar een 2-9 achterstand in de vijfde game wegwerken verzin je niet. Toch gebeurde het gisteravond in Orlando. In een huzarenstuk van formaat slaagde Gerard erin om de partij alsnog te winnen en wel zonder dat de tegenstander nog een punt maakte: met 11-9 ging de game en de wedstrijd naar onze held. Een flitsende start voor Overhees 1.
Team 2 had een zwaardere opdracht, want dat moest starten tegen de op papier sterkste tegenstander van de competitie, VTV 15, dat op oorlogssterkte naar Soest was gekomen. Maar door afwezigheid van Peter en Rob stond Jos opgesteld aan de kant van Overhees en dat was een probaat middel om de sterke Nieuwegeiners af te stoppen: hij won zijn drie singles. Frank en Daan wonnen er elk één en daarmee was de koek op, met 5-5 werden de punten gedeeld. Cruciaal was het dubbel, dat Jos en Frank onnodig weggaven in vijf games. Ook Daan verloor een pot in vijven (na een 2-0 voorsprong) en Frank speelde een ellenlange match waarbij vier van de vijf games met maar twee punten verschil werden beslist met gamestanden als 12-14 en 18-16 en die met 9-11 in de vijfde een zure afloop had. Overhees 2 en VTV 15 zijn aan elkaar gewaagd, dat is duidelijk. Het kan een spannende competitie worden.
Team 3 opende deze week in een uitwedstrijd tegen het sterke Maarssen 8. Alex, Ton en Rinus liepen tegen een 7-3 nederlaag aan. Alleen Gerard van Nieuwkerk bleek te kloppen, door alle drie de Overhezers. De overige partijen gingen allemaal naar Maarssen.
